Cuma 22:00 - 00:00

Kaan ile Cuma Devriyesi

En klas konukların ağarlandığı Cuma Devriyesi’ne bekleniyorsunuz!

RadyoKlasFm’in kurucusu ve genel sorumlusu olan Kaan aynı zamanda da bir KlasFm yayıncısı. IRC platformlarında kullandığı takma ad ise ”Alcatraz”. Yayın hayatına ”Escape From Alcatraz” programları ile başlayan Kaan bey, son dönemde haftanın bir günü ve Cuma günü yayın almaktadır. Yeni programının adı ise ”Cuma Devriyesi”.

Son zamanlarda yayınlarında hem güncel eserlere, hem de popüler konuklara yer verip dinleyicilerinin gönlünü fethediyor. Konuklarında aradığı özellik ise aslında farklı esintilere sahip başarılı kişileri aynı platformda toplamak. Bir bakmışsınız ülkemizin eskimeyen sesi Mithat Körler yayında, bir bakmışsınız yılların güzel sesi Seher Dilovan, bir bakmışsınız ülkemizi jimnastik sporunda Dünya Şampiyonası’nda altın madalya ile gururlandıran İbrahim Çolak. İsimlerin hepsini saymamız mümkün değil elbette. Ancak ortak olan tek şey şu ki; Samimiyet, güzel sohbet ve müzik. RadyoKlasFm’in instagram sayfası üzerinden tüm konuklar ile alakalı detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Vaktiniz varsa, süper bir iki saat geçirmek istiyorsanız kesinlikle bu programa davetlisiniz. Canlı yayınlar, canlı konuklar, canlı bağlantılar, en popüler konuklar, en güzel sohbetler Türkiye’nin en iyi web radyosu RadyoKlasFm’de.

BİZDEN HABERLER

TÜMÜ

INSTAGRAM