18 Mayıs Pazartesi Ayça & Cem RadyoKlasFm.Com’da

18 Mayıs Pazartesi Ayça & Cem RadyoKlasFm.Com’da
  • 0
  • 135
  • 17 Mayıs 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

RadyoKlasfm.com hem kaliteli müzik sunmaya, hem de kaliteli konuklar ağırlamaya devam ediyor. Mithat Körler, Alan Dere, Ersan Er, Ferah Zeydan, Cankan gibi ünlü sanatçıları güzel yayınlarla dinleyicileri ile buluşturan radyomuzda yeni konuklar Ayça & Cem ikilisi.

Ayça ve Cem ”Ya da öldür” teklisi ile yayıncılarımızdan BurakHK’nın konuğu oluyor. Bu güzel yayını 18 Mayıs Pazartesi günü saat 22:00 itibariyle www.radyoklasfm.com üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan ikili, yeni şarkıları ile ses getirmeyi planlıyor. Daha önce Fiyasko, Şok etkisi, Yürü anca gidersin gibi eserleri ses getirmiş ve oldukça rağbet görmüştü. Ya da öldür teklisi de bir çok sosyal ağ üzerinden keyifle dinlenilmekte ve paylaşılmakta. Tüm müzikseverlerin akşamına renk katabilecek bu güzel yayınımıza siz değerli dinleyicilerimizi bekliyoruz.

Mobil sohbet ağlarının ve mobil radyoların içerisinde, Türkiye’de ses getiren radyo, RadyoKlasFm yeni konuklarla sizlere güzel yayınlar sunmaya devam edecek. Türkiye’nin en iyi web radyosuna destek olmak için instagram hesabımız üzerinden bizi takip edebilir, yorumlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. En güncel ve aktif paylaşımlar anlık olarak instagram hesabımız üzerinden gerçeklelmektedir.

Yüreğinize şarkıları ilmek ilmek işleyen radyo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir